Práce, která dává smysl

Hledáte v práci smysl? Máte kladný vztah k seniorům a lidem se zdravotním postižením? Přidejte se k nám

Hledáte v práci smysl?

Naše vize spočívá v individuálně pojaté službě založené na přístupu zaměřeného na člověka. Naším cílem je hledat způsoby, jak našim klientům umožnit žít život, který bude zdůrazňovat jejich přednosti a který bude vést k jejich maximálnímu začlenění do společnosti. Pomáháme zkrátka lidem s postižením žít naplněný život.

Kdo jsou naši klienti?

Jsou to dospělí lidé s mentálním postižením a kombinovaným zdravotním postižením, kteří potřebují podporu v různých oblastech života podle jejich individuálních potřeb.

Senioři, kteří dosáhli věku 65 let, mají sníženou soběstačnost a jejichž potřeba sociální a zdravotní podpory je taková, že jim neumožňuje pobyt v domácím prostředí.

Co by měl mít/zvládat náš kolega?

Kladný vztah k osobám se zdravotním postižením a seniorům. Bezúhonnost a zdravotní způsobilost. Zodpovědný přístup k práci, schopnost empatie, psychická odolnost, trpělivost. Schopnost jednat s různými typy klientů a přizpůsobit se jejich tempu a potřebám.

Jestli jste si odpověděli na vše ano, přidejte se k nám, nudit se u nás určitě nebudete.

Proč pracovat právě u nás?

V rozvoji podporujeme naše klienty a samozřejmě i naše zaměstnance

BENEFITY:

Hledáme kolegy do našeho týmu

  Zaujala vás některá z našich pracovních nabídek?

  Skvělé! Zašlete nám prosím svůj strukturovaný životopis. Nezapomeňte uvést vaše nejvyšší dosažené vzdělání relevantní pro práci v oblasti sociálních služeb a podělte se s námi o vaše předchozí zkušenosti s prací v našem oboru (pozice a délka praxe).

  Fotka kontaktu

  Dana Brožková

  Personalista - Domov pro seniory

  +420 606 054 520

  brozkova@domov-sulicka.cz